Telefon
telefon: 61 853 80 37
E-mail
facebook google + goldenline
Szkolenia Sprzedażowe

Szkolenia sprzedażowe to warsztaty i cykle szkoleniowe dla handlowców, telemarketerów, pracowników obsługi klienta, a także dla wszystkich tych, którzy chcą zdobyć przydatne informacje z zakresu mechanizmów sprzedaży. Tylko dobra orientacja w dziedzinie sprzedaży gwarantuje profesjonalną budowę i sukces każdej strategii. Nasi trenerzy dedykowani do szkoleń sprzedażowych posiadają bogate doświadczenie i praktykę zawodową. Ich innowacyjne metody szkoleniowe sprawiają , że szkolenie wychodzi poza ramy tradycyjnych kursów.

 

W naszej ofercie szkoleń sprzedażowych posiadamy kursy:

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i do skorzystania z naszych usług. Przy zgłoszeniach grupowych oferujemy atrakcyjne rabaty.

Koszt szkolenia ustalamy indywidualnie z klientem.

 

Osoba do kontaktu w sprawie szkoleń:
Magda Chojnicka
Tel: 728 339 309
e-mail: magda.chojnicka@odksimp.pl

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego też w celu poznania szczegółowej oferty prosimy o kontakt z naszym biurem.

Postaramy się stworzyć dla Państwa ofertę, która w pełni spełni Państwa oczekiwania.


Jeśli nasza oferta Państwa zaciekawi to zachęcamy do niezobowiązującego spotkania, podczas którego będziemy mogli odpowiedzieć Państwu na wszystkie pytania i zaprojektować szkolenia specjalnie wg Państwa potrzeb i oczekiwań.

Szkolenia sprzedazowe Poznanszkolenia obsluga klientaszkolenia personalne rozwoj osobowosciSzkolenia menadzerskie Poznan
Copyright by ODKSIMP