Telefon
telefon: 61 853 80 37
E-mail
facebook google + goldenline
Szkolenia Rozwój Osobowości

Szkolenia z zakresu rozwoju osobowości gwarantują zdobycie przydatnych umiejętności, takich jak efektywna komunikacja z Klientem, czy rozwój zdolności interpersonalnych. Pośród różnorodnej oferty, każdy znajdzie coś dla siebie. Programy szkoleń dopasowujemy do zapotrzebowania klienta. Podczas szkoleń kładziemy duży nacisk na zajęcia praktyczne i na rozwiązywaniu realnych problemów z jakimi na co dzień spotykają się uczestnicy.


Zajmujemy się kompleksową organizacją kursu. Zaczynając od ustalenia dokładnego zakresu i programu szkolenia. Następnie wybór dogodnego dla klienta miejsca na realizację kursu oraz indywidualną opiekę naszych handlowców podczas realizacji całego szkolenia. Na zakończenie szkolenia proponujemy także spotkanie podsumowujące, ze zleceniodawcą w celu omówienia mocnych stron uczestników szkolenia, obszarów do rozwoju i ewentualnych rekomendacji do dalszych działań szkoleniowych.

 

W naszej ofercie szkoleń rozwoju osobowości posiadamy kursy:

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i do skorzystania z naszych usług. Przy zgłoszeniach grupowych oferujemy atrakcyjne rabaty. Koszt szkolenia ustalamy indywidualnie z klientem.

 

Osoba do kontaktu w sprawie szkoleń:
Magda Chojnicka
Tel: 728 339 309
e-mail: magda.chojnicka@odksimp.pl

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego też w celu poznania szczegółowej oferty prosimy o kontakt z naszym biurem. Postaramy się stworzyć dla Państwa ofertę, która w pełni spełni Państwa oczekiwania.

Szkolenia sprzedazowe Poznanszkolenia obsluga klientaszkolenia personalne rozwoj osobowosciSzkolenia menadzerskie Poznan
Copyright by ODKSIMP