Telefon
telefon: 61 853 80 37
E-mail
facebook google + goldenline
Szkolenia zawodowe

szkolenia  zawodowe ODK SIMP Poznań:

 

szkolenia zawodowe organizujemy w siedzibie klienta, przy użyciu jego sprzętu, dzięki temu uczestnicy łatwiej i szybciej przyswajają przekazywaną im wiedzę. Terminy szkoleń ustalamy dogodne dla klientów.

Szkolenia mogą odbyć się w zarówno w dni robocze jak i w weekendy.

 

Współpracujemy ze specjalistami w swoich dziedzinach, którzy oprócz dużej wiedzy merytorycznej popartej dyplomami, certyfikatami i odbytymi kursami, posiadają bogate doświadczenie zawodowe, zarówno w pracy jak i przy prowadzeniu szkoleń.

 

szkolenia zawodowe organizowane są na podstawie programów zatwierdzonych przez odpowiednie instytucje w tym Urząd Dozoru Technicznego. Nasz Ośrodek szkoleniowy współpracuje również z Komisją Kwalifikacyjną nr 100 powołaną przez Urząd Regulacji Energetyki.

 

Posiadamy ponad 50 letnie doświadczenie w organizacji kursów i szkoleń  zawodowych i cały czas rozwijamy się wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom naszych Klientów. Nasze kursy organizujemy w oparciu o najwyższe standardy, które udało się nam wypracować przez ponad 50 lat istnienia na rynku firm szkoleniowych.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego też w celu poznania szczegółowej oferty prosimy o kontakt z naszym biurem. Postaramy się stworzyć dla Państwa ofertę, która w pełni spełni Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i do skorzystania z naszych usług.

Przy zgłoszeniach grupowych oferujemy atrakcyjne rabaty.

 

 

Kursy BHP, PPOZ, Pierwsza Pomocobsluga wozkow jezdniowychobsluga urzadzen transportu bliskiegouprawnienia energetyczne
Copyright by ODKSIMP