Telefon
telefon: 61 853 80 37
E-mail
facebook google + goldenline
Szkolenia zawodowe

Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP w Poznaniu zajmuje się kompleksową organizacją szkoleń i kursów zawodowych. Nasz zespół specjalistów wesprze Państwa przy doborze kursów, które przygotują Państwa do zdobycia uprawnień niezbędnych do pracy na określonych stanowiskach i urządzeniach.

 

W naszej ofercie kursów zawodowych znajdują się szkolenia z zakresu:

 

 

Szkolenia zawodowe organizujemy w siedzibie klienta, przy użyciu jego sprzętu, dzięki temu uczestnicy łatwiej i szybciej przyswajają przekazywaną im wiedzę. Terminy szkoleń ustalamy dogodne dla klientów.

 

Współpracujemy ze specjalistami w swoich dziedzinach, którzy oprócz dużej wiedzy merytorycznej popartej dyplomami, certyfikatami i odbytymi kursami, posiadają bogate doświadczenie zawodowe, zarówno w pracy jak i przy prowadzeniu szkoleń.

 

Kursy i szkolenia zawodowe organizowane są na podstawie programów zatwierdzonych przez odpowiednie instytucje w tym Urząd Dozoru Technicznego. Nasz Ośrodek szkoleniowy współpracuje również z Komisją Kwalifikacyjną nr 100 powołaną przez Urząd Regulacji Energetyki.

 

Posiadamy ponad 50 letnie doświadczenie w organizacji kursów i szkoleń  zawodowych i cały czas rozwijamy się wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom naszych Klientów. Nasze kursy organizujemy w oparciu o najwyższe standardy, które udało się nam wypracować przez ponad 50 lat istnienia na rynku firm szkoleniowych.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i do skorzystania z naszych usług.

Przy zgłoszeniach grupowych oferujemy atrakcyjne rabaty. Koszt szkolenia ustalamy indywidualnie z klientem.


Osoba do kontaktu w sprawie szkoleń:

 

Magda Chojnicka


Tel: 728 339 309


e-mail: magda.chojnicka@odksimp.pl

Kursy BHP, PPOZ, Pierwsza Pomocobsluga wozkow jezdniowychobsluga urzadzen transportu bliskiegouprawnienia energetyczne
Copyright by ODKSIMP