Telefon
telefon: 61 853 80 37
E-mail
facebook google + goldenline
O nas

obrazek2

Nasze początki: Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP Poznań
Początki działalności szkoleniowej Ośrodka można liczyć od II połowy XX wieku. W tym okresie Ośrodek Doskonalenia Kadr ukształtował się przy Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Mechaników Polskich ZODOK-SIMP (Zespół Ośrodków Doskonalenia Kadr SIMP). Wstępne założenia z zakresu prowadzenia szkoleń teoretycznych jak i praktycznych, (które kontynuowane są do dzisiaj), dotyczyło doskonalenia pracowników kadry inżynieryjno – technicznej.   Celem podnoszenia kwalifikacji do sprawnego, efektywnego i bezpiecznego wykonywania pracy w danym zawodzie. Ponad 50 lat naszego istnienia naznaczone było licznym przemianami. Pozwoliły nam one przetransformować się w nowoczesną, a także kompleksową firmę szkoleniową odpowiadającą najwyższym standardom.

 

Obecnie:obrazek1

Od 2010 roku stawiając na dynamiczny rozwój płaszczyzny szkoleniowej, a także chęci wyjścia naprzeciw zapotrzebowaniom Klientów. Ośrodek wprowadził do swojej oferty szkolenia z zakresu umiejętności menadżerskich, osobistych, marketingowych oraz innych zagadnień, tj. edukacja ekologiczna, czy problematyka prawna. Niewątpliwym atutem ODK SIMP jest posiadanie wysoko kwalifikowanej kadry wykładowców.  Doświadczenie  kadry ODK SIMP jest nie tylko poparte  dyplomami, certyfikatami i odbytymi kursami, ale także praktyką zawodową realizowaną zarówno w pracy jak i na szkoleniach. Wpływa to na jakość i fachowość prowadzonych zajęć. Kolejnym profitem korzystania z oferty Ośrodka jest poczucie komfortu jakie zapewnia ODK SIMP uczestnikom w kwestii organizacji miejsca szkoleń. Mianowicie firma dostosowuje ofertę w zależności od rodzaju i potrzeb Klienta. Mając na uwadze rozwój i nadążanie za ciągłymi zmianami Ośrodek pozostaje otwarty na wszelkie zapytania co do organizacji nowych szkoleń, których nie ma w ofercie. Koncepcja szkoleń dopasowanych do potrzeb Klientów pozwala stworzyć szereg możliwości, które są odpowiedzią na nowe trendy i zainteresowania. Oprócz szkoleń otwartych organizujemy również szkolenia zamknięte, które indywidualnie projektujemy dla klienta.

 

Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP w Poznaniu w 2013 roku uzyskał zaświadczenie o wpisie do ewidencji szkół i placówek niepublicznych. Posiadamy również wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu.

fotofoto

 

Copyright by ODKSIMP